HLSCars

High Level Service sp. z o.o. (HLS Cars) została założona w 2012 roku przez osoby od lat związane z branżą usług typu concierge oraz motoryzacją. Połączenie tych dwóch dziedzin, znajomość rynku oraz potrzeb naszych Klientów znalazły odzwierciedlenie w modelu biznesowym i misji firmy, której ideą jest dostarczanie wymarzonego samochodu bez podejmowania przez Klienta wieloletnich zobowiązań.

Na samym początku usługi HLS Cars skierowane były do grona najzamożniejszych Klientów i dotyczyły samochodów segmentu premium oraz super premium, takich jak np. Maserati, czy Ferrari. W kolejnych latach, wraz z rozwojem firmy, stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę kierując ją do coraz szerszego grona odbiorców ceniących komfort, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania zawsze nowego samochodu.

"NASZĄ MISJĄ JEST ZAPEWNIENIE NAJBARDZIEJ AUTENTYCZNYCH, NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DOŚWIADCZEŃ DLA ŻĄDNYCH PRZYGÓD LUDZI, TAKICH JAK TY, KTÓRZY CHCĄ ODKRYĆ rozkosz jazdy nowym autem “

Nasz zespół

Jesteśmy dla Ciebie
Izabela Jaruszewska - CEO

Prezes pełna wiary, energii, tworzącą niekonwencjonalne rozwiązania oraz ambasador komunikacji. Twórca idei Auto na Abonament. Nieustająco szukająca nowych wyzwań i spełniająca się w realizacji zdefiniowanych celów.

Robert Jaruszewski - członek zarządu/ Radca Prawny

Perfekcjonista, dla którego meandry prawa nie stanowią tajemnic. Mający wielu pasji, wierzący, że wszytko da się ułożyć w estetycznym ładzie. Robert ma wile pasji i spełnia się tworząc.

Michał Łotoszyński - CFO

posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami. Branża wynajmu aut nie stanowi dla niego tajemnic, a analizy finansowe są jego pasją.